postheadericon Перевиховання “гангстерів” з Чикаго

Перевиховані найбільшою кількістю найкращих дівчат 119 школи гангстери з Чикаго, чарівний цвіт нації з 4-Авеселим і запальним номером привітали  всіх жінок зі святом Жіночності, Краси й Ніжності!

Благословені Богом українки:
шляхетні пані, мудрі Берегині.
Не знає світ достойнішої Жінки
ніж та, що народилась в Україні.
Вродливі, гонорові, непокірні,
розсудливі, сміливі і завзяті.
Талановиті, віддані і вірні,
душею щирі, на добро багаті.
Долонями готові світ зігріти.
Любові полум’я у серці не згасає.
Де шлях проліг Ваш – проростають квіти,
сміються діти, сонце в небі сяє.
На данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди сидят

На данном изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются, люди стоят

postheadericon Перше вересня все ближче…

Час летить невпинно, кожен раз, набираючи 1 клас, вчитель відчуває хвилювання. Які вони будуть, наступні діти? Маленькі розумахи чи невгамовні непосидюхи? Але вже можна з впевненістю сказати: найзавзятіші та найактивніші.Отож, знайомимось: нові паростки 119. 

Перше вересня все ближче,
З кожним днем йдемо все вище.
Хоч і важко, та дарма,
Бо без праці знань нема.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и ребенокНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидятНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 1 человекНа данном изображении может находиться: 4 человека

Опубліковано Lyudmila Ivanova Субота, 16 лютого 2019 р.

 

postheadericon День рідної мови

Цікаво і незвично провели тематичний день, присвячений Дню рідної мови. Досліджували в групах мовні явища, провівши змагання “Мовний гравікон”, поспівали в караоке українських пісень 

 

postheadericon Урок Мрії

 

Сонячного дня 3 вересня  шкільне подвір’я стало ще яскравішим від усмішок і гарного настрою ” Сонячних дзвіночків” 4-А класу, які за літо так підросли, що вже перегнали свою вчительку. Але найцікавіше чекало нас попереду. Ми приєдналися до Всеукраїнського Уроку мрії: вперше співавторами уроку стали самі учні, які вчилися розрізняти мрії від бажань.Вміти мріяти — справжній дар. Адже мріяння — перший стимул до того, щоб розпочати велику справу. І ми впевненні , що зробили гарний старт до здійснення мрії кожного. А закінчилась наша тепла зустріч у сонячному колі веселим квестом ” У пошуках шкільного скарбу” . За допомогою карти, яку нам залишив капітан Джек Горобець, ми здійснили подорож по всій школі. Виконали завдання від вчителів старшої школи, які зовсім скоро навчатимуть наших “Дзвіночків”, достойно відгадали загадки від заступників директора, знайшли веселого гігантського равлика, якого з любов’ю до школи намалювали батьки з-А класу. А скарб нам віддала директор нашої Нової української школи – Ольга Вячеславівна. Як здивувалися учні, побачивши своє фото. Дійсно, всі діти нашої школи є справжнім скарбом для нас.

Пам’ятаймо завжди всі:
учні, вчителі, батьки!
Тільки разом, тільки дружно
ми дійдемо до мети!
Хай здійсняться мрії кожного!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

postheadericon Вчимо пісню до першого уроку

Я колись на землі народився(народилась)
У своїм солов’їнім краю
За моє босоноге дитинство
Я люблю Україну свою.

Тут я вперше піднявся на ноги,
Тут завжди на своєму стою.
За поразки мої й перемоги
Я люблю Україну свою.

Приспів:
Я у пісню слова переллю
І повторить за мною крилато
І Дніпро, і Донбас, і Карпати –
Я люблю Україну свою!

То сміюсь, а то плачу від болю,
Знаю я, що живу не в раю,
Але як би не склалася доля
Я люблю Україну свою!

Незнищенна вона і священна,
Я з долонь її музику п’ю,
І одна тільки правда у мене –
Я люблю Україну свою!

Приспів

postheadericon День щастя

Що таке щастя? Напевно, кожен з нас розуміє щастя по-своєму. Намагались відповісти на це питання і ми, учні 3-А класу разом зі своїми рідними на відкритому занятті з курсу «Світ краси». За надто короткий проміжок часу ми всі разом дійшли висновку, що не треба шукати країну ЩАСТЯ, насправді щастя навколо нас, його просто здатні помічати не всі. Ми зобразили щастя у вигляді веселки, яка складається зі щасливої родини, рідної землі, друзів, рідної школи, краси навколишнього світу та наших мрій. Потім разом з найріднішими людьми – батьками, склали рецепт щастя і щасливого дня. А чарівні квіти щастя, які діти отримали в подарунок, мали в собі щасливі побажання. 
Нехай же поряд з кожним завжди будуть вірні друзі, нехай хвороби відступають, нехай у світі панує взаєморозуміння, нехай будуть як можна довше поруч з нами батьки, і тоді ми, мабуть, зможемо впевнено сказати: “Я—щаслива людина!” Бажаємо усім досягти справжнього людського щастя. Хай кожному з нас воно усміхнеться. Будьмо щасливі!

 

 

postheadericon Година Землі

Година Землі — міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF (Всесвітній фонд природи). Щороку 24 березня люди, організації та комерційні установи символічно вимикають необов’язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину. Проведення акції також дозволяє привернути увагу до екологічних проблем Землі. 
Долучилися до цієї події і учні 3-А класу. Протягом тижня учні збирали використані батарейки, готували інформацію про природоохоронні заходи. 23 березня був проведений інтегрований день «Година Землі». На математиці учні розв’язували задачі екологічного змісту, на уроці мови складали екологічні гасла. Урок природознавства був присвячений порятунку лелекам, які опинилися в тяжких умовах виживання внаслідок аномальної весни. Підсумком роботи стало нагородження 14 учасників природничого конкурсу «Колосок» сертифікатами, отримання сертифікату««НАЙКОЛОСКОВІШОГО» найактивнішого класу, створення лепбуку «Година Землі», в якому всі учні класу в групах готували та презентували творчі завдання, присвячені порятунку природи. 

 

postheadericon Вивчаємо твори В.О.Сухомлинського

Прочитати далі »

postheadericon Готуємось до Миколая

Святий Миколай 

Свято Миколая – радісне для всіх.

 Від дорослих навіть до дитини.

 Посмішки ясні і веселий сміх

 Ходять від людини до людини.

 

  ПРИСПІВ:

 

 Святий Миколаю, Святий Миколаю

 Руки здіймаєм ми до небес.

 Долі щасливої людям бажаєм

 Й справжніх чудес, справжніх чудес.

 

  Хай в зимове свято завжди на поріг

 Він до кожного із вас ступає.

 А веселий сміх, наш дитячий сміх

 Кожному серденько зігріває.

 

 ПРИСПІВ: (2 рази)

Золота,золота 
зіронька у небі
із небес спогляда
дивиться на тебе
Приспів 2рази
золоті промінці
падаюдо долу
щастя зичать усім 
а біди нікому
2).золота ,золота 
зіронька ранкова
розцвіта, розцвіта
в небі волошковім
Приспів 2рази
золоті промінці 
падають до долу
щастя зичать усім 
а біди нікому

postheadericon Ми – маленькі козачата!

День захисника України –

Мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає,

Всю нашу велику родину

Рідну землю свою – Україну.

 

postheadericon Ми – третьокласники!

Незважаючи на похмурий ранок 1 вересня 2017 року  всі учні 3-А класу прийшли до школи радісні та щасливі. Адже матусі постаралися на славу : юні леді та джентельмени красувалися в новій формі. Кожен обрав свою індивідуальну модель, яка відрізнялася вишуканістю  та ексклюзивністю фасона. А з якою гордістю діти представляли різні країни на першому уроці, присвяченому цікавій подорожі по Європі. Також на урок завітали гості з Євросоюзу:  з Лондона  – Мері Поппінс, з Парижа – клоун Каді зі своєю подругою зеброю Ірен. Всі разом вони виконали чарівні заклинання, які допоможуть учням та вчителю в нелегкому навчанні в 3 класі. А закінчилися веселі уроки складним квестом з пошуку скарбів.  Тож побажаємо всім учням   незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу! А батькам – терпіння та міцного здоров’я!

 

postheadericon Готуємося до нового навчального року

Літо, літо, тепле літо,

Де ти літечко поділось?

Пролетіло дуже швидко,

Може ти мені наснилось?

Ці 90 літніх днів…

їх надто мало нам, щоб відпочити,

їх мало, щоб устигнути, поспіти,

щось розпочати, щось ще доробити,

Та їх багато, щоб усе забути.

задачі, вправи – скільки в них мороки!

і за канікули всі ледве чи згадають,

Що є таке поняття, як уроки.

Любі мої третьокласники! Щиро сподіваюсь , що всі ви відпочили, набралися сил та готові до навчання! Чекаю вас 31 серпня о 12.00. в школі. 

Повторіть пісеньку. яку ми вчили в кінці року “Дорогою добра” ( на сайті). Чекаю яскраві фото репортажі ваших подорожей та розповіді. 1 вересня вже заробляємо оцінки. Раджу повторити табличку.

Не забудьте принести медичні довідки. 

postheadericon Перший день літа

Результат пошуку зображень

Прочитати далі »

postheadericon Прощання з другим класом

img0

 

Прочитати далі »

postheadericon Бінарний урок-проект

Одним із питань у роботі творчих учителів школи стала проблема застосування на практиці нетрадиційних, нестандартних уроків. Сучасна методика пропонує безліч інтерактивних форм проведення . Справа за вчителем: обирати, експериментувати залежно від досвіду, бажання, можливостей та вмінь.Вчитель початкових класів Іванова Л.О. та вчитель російської мови Петреченко О.В. перевірили на практиці одну з найцікавіших нестандартних форм проведення уроку: бінарний урок-проект із використанням психологічних прийомів : російська мова та спецкурс Ш.Амонашвілі «Шляхи вирощування писемно-мовленнєвої діяльності». Суть бінарного уроку в тому, що креативність двох педагогів переростає у творчий процес учнів та формує в останніх креативну компетентність. Учні 2-А та 2-Б класів перетворилися на працьовитих мурашок. Діти в цікавій формі розповіли про життя та звички мурашок, переглянули захоплююче відео, практично довели, що мурашки – найсильніші тварини .Прочитавши та проаналізувавши вірш С.Міхалкова «Будь людиною», другокласники довели, що життя мурах дійсно можна назвати досконалим.
Учитель – професія цілодобова, а якщо ти не навчишся захоплювати, мати творчі зацікавлення…то що ж цікавого в тобі знайдуть діти? Прочитати далі »

postheadericon Урок мужності

Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Напередодні великого свята Перемоги ми запросили на урок мужності свідка страшних подій – Ганну Федорівну , яка розповіла дітям про роки дитинства, обпалені війною. Другокласникам цікаво було дізнатись, як жили люди в селі під час війни, як склалася доля Ганни Федорівни після закінчення війни. Продовжили урок Софійка Москалець, яка розповіла учням про медалі та ордени свого прадідуся, та Вісена Романовська, яка розповіла про бойовий шлях прадідуся. Діти з великим захопленням переглянули фронтові фото та медалі, які принесли дівчатка. Учні 2-А класу ще раз підтвердили те, що ми й сьогодні бережемо пам’ять про своїх дідів та прадідів, які в роки Другої світової війни з честю пройшли жорстокі випробування, не здалися, не зрадили і залишили у спадок новим поколінням частинку тієї сили, що допомогла їм вистояти у страшній боротьбі. Вічна слава всім тим, хто поліг у боях , низький уклін всім тим , хто пройшов через пекло війни, здобув Перемогу! Прочитати далі »

postheadericon Дива в Петриківці

1238

12 травня  ми побували на екскурсії у мистецькому центрі Петриківка та на козацькому хуторі Галушківка. Зовсім нещодавно Петриківський розпис включено до списку ЮНЕСКО. Також ми побували на кінному заводі. Діти мали змогу ознайомитися з умовами розведення спортивних коней та проїхатися верхи. Яскраві враження залишив козацький хутір. Нас зустріли козаки на конях, на подвір’ї вітали господарі хлібом-сіллю, які познайомили з українськими народними традиціями та побутом селян і козаків. Тут все справжнє – і відновлені хати-мазанки, і домашнє начиння, і селянські знаряддя праці, і бойова зброя. Завзяті козаки показали захоплюючу кінну виставу. Потім всі мали змогу розважитися, знайомлячись з традиційними розвагами дітей козацької доби. А на завершення прогулянки всі смачно пообідали, смакуючи козацький куліш та узвар. Діти сповнені емоцій, збагачені інформацією, ще довго ділитимуться гарними спогадами. Враження, отримані від такої подорожі, допоможуть нам яскравіше уявити життя українського козацтва. Прочитати далі »

postheadericon Чари над гончарним кругом.

Хто з нас не любить красивий посуд із самобутнім дизайном! Особливо якщо він зроблений руками майстрів, які знають традиції від діда-прадіда. Гончар – професія давня, і в Україні це ремесло було поширене у всіх регіонах, оскільки наша країна може похвалитися покладами різної глини, яка використовується для виробництва керамічного посуду і всіляких дрібничок. І зараз живі традиції славетних гончарів. 

Як твердять самі гончарі, слово “гончар” походить від “горна” і “чарування” – той, що горно чарує. В перший день канікул ми  «почарували» над глиною в гончарній майстерні. Глина – неймовірний матеріал . В поєднанні з водою вона стає дуже пластичною, а від дотиків рук – теплою і м`якою. Працювати з нею – справжнє задоволення, а від результату – задоволення гарантоване. Ми навчилися вимішувати, розминати, виминати, гладити, тобто познайомилися з цим чудовим матеріалом,. А справжні чари почалися за гончарним кругом. Грудка гончарної глини , вода, декілька обережних рухів рук і … виникає неповторне диво, від якого ми отримали величезний заряд енергії! Прочитати далі »

postheadericon День відкритих дверей

23 березня 2017 року з 12.00 до 15.00 в школі було організовано та проведено «День відкритих дверей».Проведення цікавих, креативних та пізнавальних уроків, екскурсій та занять не залишило без уваги та позитивних емоцій наших дорогих батьків та гостей заходу. В нашому класі були проведені відкриті уроки Сонця з природознавства та англійської мови.

https://vk.com/video334876450_456239037

Прочитати далі »

postheadericon С праздником ВЕСНЫ!

besplatno-pozdravlenie-dlya-mam-na-8-marta-dlya-detskogo-sada-70318-large

 

 

 

postheadericon Вітаємо переможців конкурсу “Колосок”.

Вітаємо переможців  Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу “КОЛОСОК осінній-2016”

З 16 учасників 13 учнів отримали відмінний результат і золотий сертифікат!!!!Вітаємо переможців конкурсу!!! Бажаємо наснаги і успіхів у навчанні!!!

cam01552

postheadericon Вітаємо учасників Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс 2016″

Вітаємо учасників Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс 2016″:
Косенкова Георгія, Плига Владислав та Москалець Софію. Головна мета конкурсу «Олімпіс» — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом. Це не олімпіада, у конкурсі є завдання різного рівня складності, тому у конкурсі можуть взяти участь всі учні без винятку.

cam01555

postheadericon Подорож у світ професій

image-0-02-05-915f89b47a517e6a5434445bc1f9927dc7837fada72f6d27e0430b6a1da58607-v

 

  Прочитати далі »

postheadericon Благодійна акція “З добром у серці”

img_1919

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитати далі »

postheadericon З днем святого Валентина!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Прочитати далі »

Опитування

Чи потрібно проводити свято "День іменинника" в класі для дітей?

View Results

Loading ... Loading ...
ВІТАЄМО
Обжелянська Марія
13 травня
Лехан Любомир
07 травня
Мякушко Анна
06 травня
Руденко Антоніна
22 квітня
Мазяр Валерія
20 березня
Денисенко Марина
16 березня

pirog6

Щастя зичимо вам щиро,
Сонця,радості та миру.
Будьте ви завжди здорові,
Будьте ви завжди красиві
Чемні,лагідні,дбайливі.

Недавні записи