postheadericon Наш перший проект

   Сьогодні морозним  зимовим ранком до нас   завітало тепле літечко. Клас засяяв від чудових сонячних робіт маленьких науковців. На уроці природознавства та вдома за допомогою батьків  ми досліджували питання  “Звідки береться олія?” Ми побували на віртуальній екскурсії в полі, на заводі, де виробляють  соняшникову олію. Косенков Гоша, Денисенко Марина та Москалець Софія розповіли про те, як соняшник потрапив на Україну, що виготовляють з соняшника. Особливо вразив всіх Гоша, який розповів цікаву легенду.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Шимко Марія, Романовська Вісена ,  Дмитрієв Марк, Зоріна Аріна, Керенович Ваня розповіли вірші та загадки.

А сам Соняшник розповів нам ось про що.

– Сьогодні я прийшов до вас , щоб розповісти про те, як я з’явився в Україні і як я став в пригоді людям! Народився я далеко , за океаном в Америці. І звали мене сонячною квіткою. Мандрівники, які мандрували краями, взяли мої чорні насінинки і привезли до вас в країну.Спочатку мене вирощували для краси, бо вважали мене за чудову квітку. Важко уявити подвір’я де не було б соняшника! Але згодом почали ласувати насіннячком. Смажили його і від цього воно ставало запашним і дуже смачним. Але і це ще не все! Один селянин на прізвище Бокарьов Д.С. із смаженого соняшникового насіння вичавив рідину. Це була олія! Ось і стали олію використовувати і їжі. Смажили на ній пиріжки та картоплю, мастили квашену капусту та огірки, засмажували борщі та супи.

А найцікавіше чекало нас попереду.

Соняшник запропонував нам   зробити експеримент! Ми на власні очі  переконалися, що в кожній насінині є зовсім маленька крапелька олії! Для цього ми:

  • Очистили насіння від шкаралупи
  • Поклали між двома аркушами паперу  і притиснули олівцем.  На папері залишилася маленька жирна пляма – це і є олія. Ми уявили,  скільки ж  потрібно насіння, щоб отримати пляшку олії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ура! Еврика!!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

      Щиро дякуємо  небайдужим батькам, які знайшли час для розвитку своєї дитини та  допомогли маленьким науковцям творчо оформити роботи . Попереду нас чекають ще багато нових проектів , тож побажаємо собі сил,  наснаги та терпіння! Адже тільки так , з перших  маленьких досліджень на уроках та при активній допомозі батьків ми зможемо виховати інтелектуальну еліту нації, яка стане кращим  майбутнім нашої держави.

One Response to “Наш перший проект”

  • Элина:

    Спасибо за такие интересные задания и уроки. Проведение опытов вызывает у ребенка интерес и удовлетворение.

Залиште відповідь

Опитування

Чи потрібно проводити свято "День іменинника" в класі для дітей?

View Results

Loading ... Loading ...
ВІТАЄМО
Обжелянська Марія
13 травня
Лехан Любомир
07 травня
Мякушко Анна
06 травня
Руденко Антоніна
22 квітня
Мазяр Валерія
20 березня
Денисенко Марина
16 березня

pirog6

Щастя зичимо вам щиро,
Сонця,радості та миру.
Будьте ви завжди здорові,
Будьте ви завжди красиві
Чемні,лагідні,дбайливі.

Недавні записи