postheadericon Вимоги до оформлення робіт в зошитах

 

Оформлення письмових робіт з математики

Навчальні письмові завдання з математики учні вико­нують у зошитах у клітинку.

 

Запис математичних завдань розпочинають на другій повній клітинці зверху та другій клітинці від поля чи згину сторінки зошита.

Між записами дати, назви роботи та її виду в зошитах з математики пропускають одну клітинку.

Між кінцевим рядком завдання однієї письмової роботи і початком наступної в зошитах з математики пропускають чотири клітинки для виставляння оцінки та для поміток учителя.

Літери і цифри рекомендується писати у клітинці зошита похило,  кожну цифру, знак і літеру записувати в окремій клітинці.

Цифри в 1-4 класах записуються висотою в одну клітинку. Малі літери в 1-2 класах – висотою в одну клітинку, в 3-4 кла­сах – 2/3 клітинки. Великі літери в 1-4 класах пишуть заввишки в півто­ри клітинки.

Математичні вирази можна розміщувати в рядок або в стовпчик.

Між виразами відстань добирають 3 клітинки,  з дотриманням си­метрії .

У 1-4 класах рекомендується використовувати для письма кулькові ручку з пастою синього кольору , а для креслення – олівець.

Під час виконання письмової роботи з мови  учням рекомендується дотримуватися однакових інтервалів між словами, дописувати кожен рядок до кінця, орієнтуючись на прави­ла переносу і не виходячи за межі рядка, дотримуватися абзаців.

Якщо потрібно виправити помилку, учень має закреслити неправиль­но написану літеру чи цифру навскіс (справа наліво) і замість неї зверху написати потрібну літеру чи цифру. Якщо треба замінити слово, словоспо­лучення, речення або числовий вираз, то його слід закреслити тонкою горизонтальною лінією, а не брати в дуж­ки, оскільки дужки є пунктуаційним знаком, і далі записати правильно.

Записи на новій сторінці зошита учні починають робити з першого робочого рядка.

Початок запису тексту і його заголовок мають бути на одній сторінці. Якщо залишаються вільні рядки на сторінці, то їх можна використовувати для  виконання інших завдань на розсуд учителя- пропису букв, слів.

Між датою і назвою роботи (класна, домашня), між назвою та видом роботи, а також між видом роботи та заголовком рядок не пропускають. Між кінцевим рядком тексту однієї письмової роботи і початком на­ступної рекомендуємо пропускати  два робочі рядки для відокремлення однієї ро­боти від іншої та для виставляння оцінки і записів учителя.

Виправлення (закреслення та поновлення) написаного треба робити ручкою, а не олівцем.

Учні мають бережливо використовувати зошит: не починати новий, доки не списано попередній; користуватися обгортками; не бруднити сторінок; не виривати аркушів.

В кінці кожного місяця виставляється оцінка за ведення зошита.

Підпис зошитів

Зошит

для робіт з української мови

учениці  1 – А класу                                      

Криворізької  ЗОШ І – ІІІ ст. № 119              

Потієнко Ірини

Зошит

для робіт з математики

Криворізької  ЗОШ І – ІІІ ст.  №119          

учня    2 – А класу      

   Басса Микити

Чоловічі прізвища , які закінчуються на приголосний або голосний,  в родовому відмінку змінюють закінчення. Для цього типу відмінювання характерне те, що в
родовому відмінку однини всі прізвища можуть мати тільки закінчення -а(-я) :  Вітер —Вітра Івана, Цар – Царя Максима, Борщ —Борща Петра , Петренка Олега.

Залиште відповідь

Опитування

Чи потрібно проводити свято "День іменинника" в класі для дітей?

View Results

Loading ... Loading ...
ВІТАЄМО
Обжелянська Марія
13 травня
Лехан Любомир
07 травня
Мякушко Анна
06 травня
Руденко Антоніна
22 квітня
Мазяр Валерія
20 березня
Денисенко Марина
16 березня

pirog6

Щастя зичимо вам щиро,
Сонця,радості та миру.
Будьте ви завжди здорові,
Будьте ви завжди красиві
Чемні,лагідні,дбайливі.

Недавні записи