postheadericon Вимоги до оформлення робіт в зошитах

 

Оформлення письмових робіт з математики

Навчальні письмові завдання з математики учні вико­нують у зошитах у клітинку.

 

Запис математичних завдань розпочинають на другій повній клітинці зверху та другій клітинці від поля чи згину сторінки зошита.

Між записами дати, назви роботи та її виду в зошитах з математики пропускають одну клітинку.

Між кінцевим рядком завдання однієї письмової роботи і початком наступної в зошитах з математики пропускають чотири клітинки для виставляння оцінки та для поміток учителя.

Літери і цифри рекомендується писати у клітинці зошита похило,  кожну цифру, знак і літеру записувати в окремій клітинці.

Цифри в 1-4 класах записуються висотою в одну клітинку. Малі літери в 1-2 класах – висотою в одну клітинку, в 3-4 кла­сах – 2/3 клітинки. Великі літери в 1-4 класах пишуть заввишки в півто­ри клітинки.

Математичні вирази можна розміщувати в рядок або в стовпчик.

Між виразами відстань добирають 3 клітинки,  з дотриманням си­метрії .

У 1-4 класах рекомендується використовувати для письма кулькові ручку з пастою синього кольору , а для креслення – олівець.

Під час виконання письмової роботи з мови  учням рекомендується дотримуватися однакових інтервалів між словами, дописувати кожен рядок до кінця, орієнтуючись на прави­ла переносу і не виходячи за межі рядка, дотримуватися абзаців.

Якщо потрібно виправити помилку, учень має закреслити неправиль­но написану літеру чи цифру навскіс (справа наліво) і замість неї зверху написати потрібну літеру чи цифру. Якщо треба замінити слово, словоспо­лучення, речення або числовий вираз, то його слід закреслити тонкою горизонтальною лінією, а не брати в дуж­ки, оскільки дужки є пунктуаційним знаком, і далі записати правильно.

Записи на новій сторінці зошита учні починають робити з першого робочого рядка.

Початок запису тексту і його заголовок мають бути на одній сторінці. Якщо залишаються вільні рядки на сторінці, то їх можна використовувати для  виконання інших завдань на розсуд учителя- пропису букв, слів.

Між датою і назвою роботи (класна, домашня), між назвою та видом роботи, а також між видом роботи та заголовком рядок не пропускають. Між кінцевим рядком тексту однієї письмової роботи і початком на­ступної рекомендуємо пропускати  два робочі рядки для відокремлення однієї ро­боти від іншої та для виставляння оцінки і записів учителя.

Виправлення (закреслення та поновлення) написаного треба робити ручкою, а не олівцем.

Учні мають бережливо використовувати зошит: не починати новий, доки не списано попередній; користуватися обгортками; не бруднити сторінок; не виривати аркушів.

В кінці кожного місяця виставляється оцінка за ведення зошита.

Підпис зошитів

Зошит

для робіт з української мови

учениці  1 – А класу                                      

Криворізької  ЗОШ І – ІІІ ст. № 119              

Потієнко Ірини

Зошит

для робіт з математики

Криворізької  ЗОШ І – ІІІ ст.  №119          

учня    2 – А класу      

   Басса Микити

Чоловічі прізвища , які закінчуються на приголосний або голосний,  в родовому відмінку змінюють закінчення. Для цього типу відмінювання характерне те, що в
родовому відмінку однини всі прізвища можуть мати тільки закінчення -а(-я) :  Вітер —Вітра Івана, Цар – Царя Максима, Борщ —Борща Петра , Петренка Олега.

Залиште відповідь

Опитування

Чи потрібно проводити свято "День іменинника" в класі для дітей?

View Results

Loading ... Loading ...
ВІТАЄМО
Хілінська Марія
5 січня
Зоріна Аріна
29 грудня

pirog6

Щастя зичимо вам щиро,
Сонця,радості та миру.
Будьте ви завжди здорові,
Будьте ви завжди красиві
Чемні,лагідні,дбайливі.

Недавні записи